Kayıt Ol

Program indirmek için "Nasıl Dosya İndirilir" adlı bilgilendirici videomuzu izleyebilirsiniz.

» » » Perfect XP Sp3 Lite v2 Türkçe İndir

Perfect XP Sp3 Lite v2 Türkçe İndir

Perfect XP Sp3 Lite v2 Türkçe İndirOjinial entegre (msdn) Xp Professional SP3 Türkçe kullanılarak modifiye edilmiştir. Eylül 2008 dahil, güncelleştirmeler entegre edilmiştir. Sıfır güncelleştirme! (Orijinallik sorunu yoktur daima update yapabilirsiniz) Aşırıya kaçmadan birçok gereksiz görülen bileşen silinerek boyut 250 mb'a düşürülmüştür. Birçok hızlandırma, optimizasyon, regedit ayarı ve kullanışlılık ayarları yapılmıştır. Xp'ye ait tüm güncelleştirmeler ve bileşenler güncellenmiştir, ayarları yapılmıştır. Az yer kaplayan, hızlı çalışan, şık ve sorunsuz bir lite sürüm elde edilmeye çalışılmıştır. Sata/raid sürücüleri entegre edilmiştir. Ethernet(ağ) sürücüleri silinmemiştir, birçok bileşen ve servis gerekli olabileceğinden silmemeye gayret ettim. Bu sayede hem lite hem daha stabil bir sürüm olmasını amaçladım. Ayrıca çok kısa sürede kurulur; sanal makinede kurulum süresi 5 dakika 40 saniye olarak ölçülmüştür.Program Bilgisi

Sürüm: XP SP3 Lite v2
Boyut: 231.1 MB
Dil: Türkçe
Sunucu: Mega.nz + Cloud.Mail.ru + Drive.Google.com + pCloud.com + Disk.Yandex.com.tr
Durum: Yüklendi
Rufus (USB İso Programı)
Mevcut işletim sistemi "ISO" dosyamız bir DVD boyutunu aşıyorsa veya DVD boyutunda olsa bile DVD sürücü olmadığı durumlarda veya DVD olmadığı durumlarda işletim sistemini "USB Bellek" ile kurmamıza imkan sağlayan kullanımı basit bir programdır "Rufus" programı.

İndirdiğiniz programlarda "kurulum" sırasında veya "crack, patch, serial" işlemlerinde sorun yaşıyorsanız, konu altına yorum yaparak bizlerden yardım alabilirsiniz.

UzakMasaüstü ile yardım almak isterseniz, "KralAbi" ye Özel Mesaj ile "TeamViewer" id ve şifrenizi göndererek yardım alabilirsiniz.
Bu Sayfayı Paylaş

Yorumlar
Konu Hakkında Yorumunuzu Yazabilirsiniz...
 1. YsfTlh
  #5 YsfTlh Grubu: Değerli Üye 10 Aralık 2018 16:55
  Teşekkürler
  KralAbi.com Değerli Üyesi - Kullanıcı Dostu Paylaşım Platformu!
 2. Bilen1i
  #4 Bilen1i Grubu: Üye 9 Aralık 2018 16:00
  Teşekkür ederrim. 4 GB intel centrino işlemcili  eski bir notebook vardı yeni sistemler oldukça yavaşlatıyordu. Bir de bunu deneyelim bakalım performans artışı olacak mı? İstediğimiz ofis programları çalışsın internete bağlansın yeter. Bunu yapabilir mi? Elimde MS Office 2016 yüklenebilir mi?
  1. KralAbi
   #3 KralAbi Grubu: Yönetici 9 Aralık 2018 16:17
   İşinizi görür.
   KralAbi.com Kurucusu - Kullanıcı Dostu Paylaşım Platformu!
 3. ztos
  #2 ztos Grubu: Üye 3 Aralık 2018 01:49
  deneyelim teşekkürler
 4. nietzschezs
  #1 nietzschezs Grubu: Üye 19 Kasım 2018 11:43
  Yine harikasınız
 5. Speedy
  #0 Speedy Grubu: Değerli Üye 31 Ekim 2018 23:05
  Eski pcler için çok iyi bir paylaşım elinize sağlık
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно