Editörün Seçtikleri

15
idm indir  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

driver booster indir  IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

eset internet security indir  ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

eset key 2020  Eset Key Paketi 2019-2020
 Güncel Eset Keyler

winrar son sürüm full  WinRAR Güncel Sürüm
 Arşivleme ve Arşiv Açma

rufus indir  Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

flash player indir  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

photoshop full indir  Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Düzenleme

sanal makina programı indir  Daemon Tools Ultra
 Sanal Disk Oluşturma

Kodek indir  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

office son sürüm indir  Microsoft Office
 Güncel Office Programı

pdf programı indir  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

torrent full indir  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

ccleaner full indir  CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

Sohbet

  Mesaj Göndermek için Giriş yap veya - Üye Ol

  Kullandığınız Antivirüs Programı


   

  İstatistikler

  Şuanda Sitede Olan Üyeler:

  Arama Motorları:

  Online Olan Üyeler...
  maps,
  djo,
  krcp,
  syil,
  oha,
  lkma,
  roas,
  hafo,
  emt,
  ziya,
  mstk,
  baro,

  Toplam Online: 57
  Online Üyeler: 8 Anlık Ziyaretçiler: 47 Arama Motorları: 2
  Konular: 637
  Yorumlar: 15977
  Üyeler: 7229
  Rütbeler:
  Yönetici 
  Site Yöneticisi
   
  Süper Editör 
  Süper Editör
  Editör 
  Site Editörü
  KralKolik 
  Sitede 500 iletiniz olunca bu gruba eklenirsiniz
  Mega Üye 
  Sitede 100 iletiniz olunca bu gruba eklenirsiniz
  Gold Üye 
  Sitede 50 iletiniz olunca bu gruba eklenirsiniz
  Değerli Üye 
  Sitede 20 iletiniz olunca bu gruba eklenirsiniz
  Kral Özel Üye 
  Sitemize en çok destekte bulunan üyelere özel verilen gruptur.

  Autodesk AutoCAD 2020 Full İndir

     Yazar: KralAbi | Yorumlar: 42 Full Sürüm

  Autodesk AutoCAD 2020 Full İndir


  Autodesk AutoCAD 2020 Full İndir  Dünyanın en iyilerinden sayılan 3D CAD tasarım, çizim ve modelleme yazılımı. Autodesk AutoCAD 2020 son sürümünü indirerek yenilenen araçları kullanabilir ve projelerinizde daha istikrarlı bir yol katedebilirsiniz. Yepyeni çizim araçlarının yanı sıra Autodesk AutoCAD 2020 son sürümü ile hafifletilmiş esnek bir motor ve güçlü bir arayüz sunuyor. Program sadece 64 bit sistem desteklidir. İndireceğiniz dosya içerisinde aktivasyon ve kurulum da mevcuttur.

  Özel araç setleri ile daha hızlı çalışın
  AutoCAD artık mimari, makine mühendisliği, elektrik tasarımı ve daha fazlası için sektöre özgü özellikler ve akıllı nesneler içeriyor.

  # Kat planlarını, kesitlerini ve yüksekliklerini otomatikleştirin
  # Parça kütüphaneleri sayesinde boru, kanal ve devreleri hızlıca çizin
  # Ek açıklamaları, katmanları, programları, listeleri ve tabloları otomatik oluşturun
  # Sektör standartlarını düzgün uygulamak için kurallara dayalı bir iş akışı kullanın

  AutoCAD 2020 - Yeni Özellikler


  Yeni Koyu Ara Yüz


  Kullanıcı ara yüzü tasarımcılar için büyük önem taşımaktadır. Müşteriler tekrar tekrar, karanlık temanın netliğini ve belirginliğini artırmak için önemli değişiklikler yapılması gerektiği belirtilmişti. Aydınlık temaya da benzer netlik uygulandı.

  Görüldüğü gibi çizim alanından uzaklaşmadan en iyi kontrastı sağlamak için arka plan renkleri simge renkleriyle optimize edilmiştir.  Blocks Palette


  Blok eklemek için çeşitli yöntemler mevcuttur: Insert, araç paletleri ve DesignCenter. Bu farklı seçeneklerin mevcut olması, farklı disiplinlerdeki kişilerin farklı gereksinimlere ve tercihlere sahip olduğunu da gösterir.

  İletişim kutusunu yeniden tasarlamanın birincil nedeni, blokları eklemek için iş akışında blokların daha iyi görsel ön izlemelerini sağlamaktır. Palette size kolaylık sağlayacak yeni tekrar yerleştirme (Repeat Placement) seçeneği de dahil olmak üzere birden fazla blok bulma ve ekleme komutları yer alır.  Yeni bloklar paletindeki temel özellikler en son kullanılan bir listeden veya belirli çizimlerden blokların verimli bir şekilde belirlenmesini ve yerleştirilmesini kolaylaştırır. Üç sekme aşağıdakilere erişim sağlar:

  # Current Drawing sekmesi, geçerli çizimdeki tüm blok tanımlarını simge veya liste olarak görüntüler.
  # Recent sekmesi, geçerli çizimden bağımsız olarak en son eklenen tüm blokları görüntüler. Bunlar çizimler ve oturumlar arasında devam eder. Bu sekmeden bir bloğu sağ tıklayarak ve Remove from Recent List seçerek kaldırabilirsiniz.
  # Other Drawing sekmesi, çizimleri blok olarak eklemek veya bu çizimlerde tanımlanan bloklardan seçim yapmak için seçebileceğiniz klasörlere gitmenin bir yolunu sunar. Bu çizimler ve bloklar çizimler ve oturumlar arasında da devam eder.

  Paletin üst kısmında blok filtreleme seçenekleri ile blokların görüntülenme biçimleri yer alır.

  Blok yerleştirme altında mevcut çizimde olan blokların bir galerisini, iki yeni seçenekle birlikte sunar:  Bu iki seçenek bloklar paletinin Recent ve Other Drawing sekmelerini açar. Bloklar paletindeki Current Drawing sekmesi güncel çizimdeki şerit galeriyle aynı blokları görüntüler. Bloklar paletindeki blokların yerleştirilmesi sürüklenip bırakılarak veya tıklanarak gerçekleşir.

  Yeni ve Değişen Komutlar


  BLOCKSPALETTE - Blok paletini açar.
  BLOCKSPALETTECLOSE - Blok paletini kapatır.
  CLASSICINSERT - Insert iletişim kutusunu açar.
  INSERT - Komut dosyası uyumluluğu için eski INSERT komutunu açan komut dosyaları dışında BLOCKSPALETTE komutunu başlatır.
  -INSERT - Klasik INSERT komutunun komut satırı sürümünü başlatır.

  Yeni Sistem Değişkenleri


  BLOCKMRULIST - Blok paletinin Recent sekmesinde görüntülenen blok sayısını kontrol eder.
  BLOCKNAVIGATE - Blok paletinin Other Drawing sekmesinde görüntülenen dosyayı ve blokları kontrol eder. Programı bir sonraki başlatışınızda etkili olur.
  BLOCKREDEFINEMODE - Geçerli çizim içinde bir blok ile aynı ada sahip bir blok eklerken "Bloku Yeniden Tanımla" iletişim kutusunun görüntülenip görüntülenmeyeceğini kontrol eder.
  BLOCKSTATE (Read only) - Blok paletinin açık veya kapalı olduğunu bildirir.

  Çizim Temizliği (Purge)


  Temizleme (Purge) özelliği kolay çizim temizliği ve organizasyonu için revize edilmiştir. Kontrol seçenekleri neredeyse aynıdır, ancak yönlendirme daha verimlidir ve ön izleme alanı şimdi yeniden boyutlandırılabilir.  # Artık boş metin öğelerini temizlemeden sıfır uzunluklu geometriyi temizleyebiliyoruz.
  # Named Items not Used altında temizlenecek nesne tipleri de seçilebilir.
  # Find Non-Purgeable Items (Temizlenemeyen Öğeleri Bul) düğmesi, kontrol edilen öğenin neden temizlenemediğine dair bilgiler görüntüler; bu çoğu durumda yararlı olacaktır.
  # Temizlenemeyen nesneler için yeni tasarım, her katmandaki nesne sayısı ve bunların dosya boyutu üzerindeki etkileri de dahil olmak üzere aşağıda gösterildiği gibi gelişmiş bilgiler sağlar. Aşağıdaki resimde gösterilen nesneleri seç düğmesi, temizlenemeyen nesneleri yakınlaştırır.  DWG Karşılaştırma Gelişmeleri


  DWG karşılaştırma özelliğinde karşılaştırma mevcut çizimde gerçekleşir. Güncel çizimde veya karşılaştırılmış çizimde yaptığınız değişiklikler dinamik olarak karşılaştırılır ve vurgulanır.

  Karşılaştırma durumunda doğrudan düzenlemeyi kolaylaştırmak için seçenekler ve kontroller, şerit menüden çizim alanı üzerine yerleştirilmiş araç çubuğuna taşındı. Seçeneklerin çoğu Settings kontrolünde birleştirildi ve gösterildiği gibi geliştirildi. Ayrıca buradan renk ayarlarını yapabilirsiniz.  Farklılıklar turuncu revizyon bulutları ile çevrilidir.

  Sarı renkle vurgulanan farklılıkları karşılaştırılan çizimden güncel çizime dahil edebilirsiniz. Bunu yaparsanız bu nesneler şimdi her iki çizimde var olacak ve otomatik olarak gri renge dönecektir. Yalnızca belirtilen alandaki mevcut çizimde olmayan nesneler içe aktarılabilir.
  Her iki çizimi de her iki çizim arasındaki benzerlikleri ve değişiklikleri birleştiren yeni bir anlık çizime dönüştürebilirsiniz. Bu işlemin sonucu, AutoCAD 2019'daki çizim karşılaştırması ile aynıdır.
  Ok düğmeleri her değişiklik setinde ilerlemek için bir yol sağlar, art arda veya önceki değişiklik setlerine otomatik olarak yakınlaştırır.

  Not: Program sadece 64Bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır.


  Program Bilgisi

  Sürüm: 2020
  Boyut: 1.44 GB
  Dil: İngilizce
  Sunucu: GoogleDrive.com + Disk.Yandex.com.tr++
  Durum: Yüklendi

  İçeriği Görmek ve Dosya İndirebilmeniz İçin Yorum Yapmanız Gerekmektedir.

  Yorum yaptıktan sonra sayfayı yenileyin.

  Page Title
  Öncelikle belirteyim, indirdiğiniz program virüslü değildir. Değildir ama nasıl değildir yani?

  Bazı siteler bunların hepsini tarayarak yükledikleri yalanını söylerler, inanmayın. Çünkü meşakkatli bir iştir, patch dosyasını tararsanız antivirüs buna virüs-malware der ve otomatik siler. Ee hani virüs yoktu? dersiniz. Ama aslında virüs değildir. Şimdi işin ince noktasına gelelim. Küçük bir örnek veriyorum.

  Ben IDM'nin telif hakkı kısmı ile ilgilenen departmanından birisi olayım. İnternete "IDM Full indir" yazayım. Bir siteye gireyim ve bakayım ki adam İnternet Download Manager programını keygen veya patch dosyası ile birlikte paylaşmış. Şimdi bu durumda 2 şey yapacağım.

  1. Site sahibine ulaşarak konuyu kaldırmasını isteyeceğim. (Ki milyonlarca sitede olduğunu düşünürsek en iyisi 2.yöntem)

  2. Antivirüs devlerinden AVG, Avira, Avast, Eset, Kaspersky gibi firmalara bu dosyayı virüs olarak algılamaları ve silmeleri gerektiğini söyleyeceğim. Bu sayede bir İnternet Download Manager programına yüzlerce dolar ödeme imkanı olmayan sizleri lisans satın alması gerektiği yönünde teşvik etmiş olacağım.

  Sizde tabi ki dosyayı virüslü diye zannederek bu siteye gelip sitem edecek, kızacaksınız. Ardından lisans alabilenleriniz alacak alamayanlarınız da bilmiyorum ne yapacak.

  Burada anlatmak istediğim, indirdiğiniz program veya oyundaki crack, patch, keygen dosyaları gerçekte virüs değildir. Diyeceksiniz ki aralarında virüs olanları yok mudur? Elbette vardır, ancak paylaşımlarımız da dosyaları çektiğimiz bazı ağlara bu tür virüslü içeriklerin düşme ihtimali binde bir denecek kadar azdır. Unutmayın, hiçbir site size bunun tam garantisini veremez. Bu programın aktivasyon yöntemini bulmuş olan şahsın inisiyatifine kalmış bir şeydir. Sonuçta söz konusu olan hack, illegal bir işlemdir. Ancak ben yıllardır karşılaşmadım, sizin de karşılaşacağınızı sanmıyorum.

  Bilgilendirme!

  Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

  1. volti 29 Temmuz 2020 20:33

   volti
   Üye
   Teşekkür ederim
  2. Root41 28 Temmuz 2020 20:17

   Root41
   Üye
   Teşekkürler
  3. satman 21 Temmuz 2020 10:44

   satman
   Değerli Üye
   Teşekkürler
  4. mustafaseh 30 Haziran 2020 14:34

   mustafaseh
   Üye
   saol abi
  5. cocacola1 28 Haziran 2020 17:08

   cocacola1
   Üye
   Teşekkürler
  6. nursaniali 24 Haziran 2020 16:19

   nursaniali
   Üye
   teşekkürler

   linkler kırılmış
  7. mfc80 18 Haziran 2020 15:21

   mfc80
   Üye
   Teşekkürler
  8. mgokkus 15 Haziran 2020 12:09

   mgokkus
   Üye
   Teşekkürler
  9. seljuq 7 Haziran 2020 22:43

   seljuq
   Üye
   süper paylaşım thx
  10. serdaramca 2 Haziran 2020 14:36

   serdaramca
   Üye
   thanks
  11. fred gill 2 Haziran 2020 00:54

   fred gill
   Üye
   kralabi
   thanks
  12. gstr 22 Mayıs 2020 10:23

   gstr
   Üye
   tesekürler
  13. gazilim 24 Nisan 2020 15:13

   gazilim
   Üye
   www.kralabi.com
  14. bayorkan 17 Nisan 2020 12:13

   bayorkan
   Üye
   Teşekürler...
  15. tdagli 8 Nisan 2020 19:46

   tdagli
   Üye
   sğper,
  16. erichtopp 11 Mart 2020 12:52

   erichtopp
   Üye
   teşekkürler
  17. fred gill 7 Mart 2020 17:37

   fred gill
   Üye
   Kralabi.
   Thanks a lot!!!!!!
  18. serseribilmece 15 Şubat 2020 22:34

   serseribilmece
   Üye
   teşekürler
  19. Root41 8 Şubat 2020 23:05

   Root41
   Üye
   teşekkürler
  20. ogrsh 30 Ocak 2020 09:29

   ogrsh
   Üye
   teşekkürler
  21. karabeke12 29 Ocak 2020 21:20

   karabeke12
   Değerli Üye
   teşekkürederim
  22. Ramadan şentürk 14 Ocak 2020 20:46

   Ramadan şentürk
   Üye
   tşkler
  23. birinsan1 2 Ocak 2020 08:40

   birinsan1
   Üye
   süper
  24. kralciplak 26 Aralık 2019 19:37

   kralciplak
   Üye
   eyvallah
  25. fagok 23 Aralık 2019 23:28

   fagok
   Üye
   çok teşekkür ederim
  26. hepiso 22 Aralık 2019 18:47

   hepiso
   Üye
   tşkler
  27. suhagurgen 10 Aralık 2019 21:25

   suhagurgen
   Mega Üye
   teşekkürler hocam emeklerine sağlık. Bendeki 2020 geçen bir bilgisayara kurduğumda kurulumdan iki gün sonra bir uyarı ile kendini kapattı. Önceden olmuyordu. Bunu'da bir deneyelim bakalım.
   1. KralAbi 10 Aralık 2019 21:27 Cevap

    KralAbi
    Yönetici
    Hocam deneyin bir sorun ile karşılaşırsanız yazın lütfen.
  28. cengizali_388 10 Aralık 2019 20:02

   cengizali_388
   Üye
   bu siteyi yapan ve yaşatan insanlara teşekkürü bir borç bilirim
  29. xlimene 4 Aralık 2019 10:35

   xlimene
   Üye
   çok güzel
  30. CENGİZHAN 30 Kasım 2019 08:49

   CENGİZHAN
   Üye
   çok güzel