Kayıt Ol

Program indirmek için "Nasıl Dosya İndirilir" adlı bilgilendirici videomuzu izleyebilirsiniz.

» » » Rohos Logon Key 4.0 Türkçe İndir - USB Şifreleme Programı

Rohos Logon Key 4.0 Türkçe İndir - USB Şifreleme Programı

Rohos Logon Key 4.0 Türkçe İndir - USB Şifreleme ProgramıBilgisayarınıza izinsiz girişi tamamen engelleyen Rohos Logon Key ile bilgisayarınızı güvenlik içerisine alabilirsiniz. Program sayesinde USB belleğinizi güvenlik anahtarı olarak kullanabilirsiniz. Windows'da bulunan klasik oturum açma yerine bu şekilde bir yöntem geliştiren Rohos Logon Key, USB belleğinize yapacağınız atamalar sayesinde özel bir anahtara dönüşerek oturum açılışını USB bellek takılarak sağlar, aksine bilgisayarınızı kimse açamaz. Güvenli mod erişimi dahil tamamen bilgisayarınızı koruma altına almaktadır.

Program Bilgisi

Sürüm: 4.0
Boyut: 12.7 MB
Dil: Türkçe
Sunucu: GoogleDrive.com + Disk.Yandex.com.tr + Google Drive.com
Durum: Yüklendi

İndirdiğiniz programlarda "kurulum" sırasında veya "crack, patch, serial" işlemlerinde sorun yaşıyorsanız, konu altına yorum yaparak bizlerden yardım alabilirsiniz.

UzakMasaüstü ile yardım almak isterseniz, "KralAbi" ye Özel Mesaj ile "TeamViewer" id ve şifrenizi göndererek yardım alabilirsiniz.
Bu Sayfayı Paylaş

Yorumlar
Konu Hakkında Yorumunuzu Yazabilirsiniz...
 1. Ziyaretçi tnt-2
  #2 Ziyaretçi tnt-2 Grubu: Ziyaretçi 8 Mart 2019 22:49
  Bu programı kurup calıstıramayan buraya yazabilir.
 2. ilaç problem
  #1 ilaç problem Grubu: Ziyaretçi 11 Şubat 2019 23:20
  Sn Admin Yanlış kayıt anahtarı lütfen tekrar deneyin demekte, bi zahmet bi keyi kontrol edebilirmisin  kodu tasırken arasında bir bosluk olusmus, o sebebden hatalı demekteymiş sorun duzeldi
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно