Editörün Seçtikleri

15
idm indir  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

driver booster indir  IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

eset internet security indir  ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

eset key 2020  Eset Key Paketi 2019-2020
 Güncel Eset Keyler

winrar son sürüm full  WinRAR 5.71 Final
 Arşivleme ve Arşiv Açma

rufus indir  Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

flash player indir  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

7zip indir  7-Zip 19.00
 Dosya Sıkıştırma Programı

photoshop full indir  Adobe Photoshop CC 2019
 Prof. Resim Düzenleme

sanal makina programı indir  Daemon Tools Ultra
 Sanal Disk Oluşturma

kodek indir  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

office son sürüm indir  Microsoft Office 2019
 Güncel Office Programı

pdf programı indir  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

torrent full indir  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

ccleaner full indir  CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

Kullandığınız Antivirüs Programı


 
   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 4

WinRAR Arşiv Biçimi Tanımıyor yada Arşiv Hasarlı Hatası Çözümü


Büyük boyutlu dosyaları tek bir klasör altında değilde, sıkıştırılmış olarak içeriği birden fazla olan dosyalar halinde indirdiğinizi varsayalım. Büyük bir zahmetle indirilen dosyayı açmaya çalıştığınızda karşılaşılan hata ve sorunlar karşısında ne yapabilirsiniz?

   Yazar: Speedy | Yorumlar: 0

Windows 10’da Koyu Tema Modu (Dark Mode) Nasıl Etkinleştirilir?


Windows 10, ‘Koyu Tema (Dark Theme)’ olarak da bilinen ‘Koyu Mode (Dark Mode)’ ayarı içerir. Bu ayar, Windows’un ve Windows ile (yüklü) gelen bazı uygulamaların rengini, görünümünü daha koyu renk (siyah) yapar. Bu tema (mod) etkinleştirildiğinde, Windows (ve dolayısıyla bilgisayar) daha az ışık yayacak, bu sayede bulunduğunuz ortamda uyuyan birisi var ise rahatsız olmayacak. Bazı kullanıcılar da, daha az ışık yaymasından ve dolayısıyla gözlerin daha az yorulmasından dolayı, bilgisayarı bu modda kullanmayı tercih eder.

   Yazar: Speedy | Yorumlar: 5

Windows Defender’ı Devre Dışı Bırakmak


Windows Defender, Windows 10 ile sistemin zorunlu bir parçası haline gelmiştir. Düşük performanstaki bilgisayarları bazen çok fazla zorlayabiliyor. Bu gibi durumlarda Gerçek Zamanlı Koruma (Real-time Protection) özelliğini kapattığımızda antivirüs devre dışı kalmış oluyor. Ancak yeniden başlatıldığında tekrar aktif oluyor. Her ne kadar sistemden kaldıramamış olsak da birkaç ayarlama ile Gerçek Zamanlı Koruma özelliğini kapatarak sistemi bu yükten kurtarmış oluyoruz. Ayrıca antivirüs yazılımı kullanmak istemeyen kullanıcılar için de büyük bir sorun ortadan kalkmış olacak. Windows Defender’ı devre dışı bırakmak için pek çok farklı yöntem vardır ama sonuçta hepsi kayıt defterindeki değişikliğe çıkıyor. Bu yüzden direkt olarak kayıt defteri anahtarını, değerini ve içerisindeki tutacağı veriyi sizlerle paylaşacağım.

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 9

Takım Arkadaşları Arıyoruz!


KralAbi.com takım arkadaşları arıyor!
Öncelikle şunu belirtmek istiyorumki paylaşım yapacağınız kategorideki paylaşımlar, sitemizdeki paylaşımlar gibi düzenli ve özgün olmalıdır. Başka sitelerden kopyala yapıştır yapmanıza müsade edemem. Paylaşımınız tamamiyle size ait olmalıdır, eklediğiniz içeriğin linklerini kendiniz upload etmeniz gerekmektedir.

Ayrıntılar için konunun devamına buyurun...

- Sabit Konu -

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 0

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun (2019)


Tüm islam âleminin kurban bayramını kutlar; islam âlemine, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan dilerim.

Bayramınız mübarek olsun.

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 11

Yenilenen KralAbi!


Merhabalar, geçtiğimiz günlerde yeni bir temaya geçiş yapmıştık fakat geçiş yaptığımız temada optimizasyon problemleri olduğunu farkedip daha kullanışlı bir tema düzenlemeye karar verdim. Ortaya güzel birşey çıktığına inanıyorum sizlerinde yorumları bizim için gerçekten önemli. Ayrıntılar için lütfen konunun devamına buyrun.

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 3

Temamız Yenilendi!


Daha hızlı ve daha kullanışlı yeni temamız ve arayüzümüzle karşınızdayız!

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 1

Mega.nz'dan dosya indirme?


Sitemizdeki paylaşımlarda çok nadirde olsa Mega.nz linkleri verilmektedir. Bu site kolay ve son hızda dosya indirmenize imkan sağlıyor, ve bu siteyi tercih etmemizdeki en büyük sebeplerden biriside sizlerin hızlı bir şekilde beklemeden dosya indirme yapabilmeniz içindir.

Mega.nz sitesi önceden Türkçe idi fakat yeni güncelleme ile Türkçe dil seçeneği yok oldu. Bir kaç tıklama ile kolayca dosya indirebilirsiniz.

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 0

YandexDisk'den dosya indirme?


Sitemizdeki paylaşımlarda genel olarak YandexDisk linkleri verilmektedir. Bu site kolay ve son hızda dosya indirmenize imkan sağlıyor, ve bu siteyi tercih etmemizdeki en büyük sebeplerden biriside sizlerin hızlı bir şekilde beklemeden dosya indirme yapabilmeniz içindir.

YandexDisk sitesi Türkçe fakat yinede bilgilendirme amaçlı bu resimli anlatımı yapmak istedik. Bir kaç tıklama ile kolayca dosya indirebilirsiniz. Son hızda indirebilmeniz için Internet Download Manager (idm) programını kullanabilirsiniz, Bu site bunu destekliyor.

   Yazar: KralAbi | Yorumlar: 0

GoogleDrive'dan dosya indirme?


Sitemizdeki paylaşımlarda genel olarak GoogleDrive linkleri verilmektedir. Bu site kolay ve son hızda dosya indirmenize imkan sağlıyor, ve bu siteyi tercih etmemizdeki en büyük sebeplerden biriside sizlerin hızlı bir şekilde beklemeden dosya indirme yapabilmeniz içindir.

GoogleDrive sitesi Türkçe fakat yinede bilgilendirme amaçlı bu resimli anlatımı yapmak istedik. Bir kaç tıklama ile kolayca dosya indirebilirsiniz. Son hızda indirebilmeniz için Internet Download Manager (idm) programını kullanabilirsiniz, Bu site bunu destekliyor.