Editörün Seçtikleri

15
idm indir  Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

driver booster indir  IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

eset internet security indir  ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

eset key 2020  Eset Key Paketi 2019-2020
 Güncel Eset Keyler

winrar son sürüm full  WinRAR 5.71 Final
 Arşivleme ve Arşiv Açma

rufus indir  Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

flash player indir  Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

7zip indir  7-Zip 19.00
 Dosya Sıkıştırma Programı

photoshop full indir  Adobe Photoshop CC 2019
 Prof. Resim Düzenleme

sanal makina programı indir  Daemon Tools Ultra
 Sanal Disk Oluşturma

kodek indir  K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

office son sürüm indir  Microsoft Office 2019
 Güncel Office Programı

pdf programı indir  Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

torrent full indir  uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

ccleaner full indir  CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

Kullandığınız Antivirüs Programı


 
   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 1

Adguard Premium v3.0.237 Adguard android tabanlı cihazlarda reklamlara karşı tam koruma sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde telefonunuza yüklediğiniz uygulamalar tarafından gönderilen tüm reklamları engelleyebilirsiniz. Uygulama tamamen reklamlardan arınmış bir cihaz elde etmenizi sağlar ve bunu içinde barındırdığı VPN sayesinde gerçekleştirir.

   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 5

Microsoft Office Mobile 16.0.8229.1009 Türkçe


İçerisinde Word, Powerpoint, Excel bulunan mobil Microsoft Ofis Mobil. Bilgisayarınızda bulunan ofis dosyalarını mobil cihazınızda da düzenleyebilir, indirmiş olduğunuz belgeleri rahatlıkla açabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki Ofis kadar olmasa da mobil Ofisiniz ile de belgelerinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Pratik Ofisinizi indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 0

Adobe Photoshop Express Premium 5.5.543


Adobe Photoshop resimlerinizi düzenlemenize ve ek efektler eklemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Işık, netlik, harici resim ekleme v.b. gibi özellikleri ile harika fotoğraflar oluşturmanızı sağlar. Android tabanlı sistemler için yapılmış versiyonudur. Premıum sürümüdür.

   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 2

MAX Player HD Premium v1.0.7 Türkçe


Max Player mobil cihazınızda videolarınızı izleyebileceğiniz, ağ akışına bağlanabilen pratik bir video oynatıcıdır. Seçilebilir temaları, gece modu özelliği, URL yoluyla online videolara bağlanabilme gibi birden çok özelliği içinde barındırır. Premıum sürümüdür, reklamlar ile uğraşmanıza gerek kalmaz ve programdan tam olarak yararlanabilirsiniz.

   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 5

IDM+ Pro 9.4 Türkçe


Dosyalarınızı aynı bilgisayarınızdaki gibi son hızda indirmek ister misiniz ? Hemde aynı işlevi gören bir program ile. IDM+ ile bunu yapmak çok kolay. Bilgisayarınızda olduğu gibi var olan indirmeleri görebilir ve istediğiniz dosyayı seçerek indirebilirsiniz. Android ortamında oldukça kullanışlı olan bu program yardımıyla her siteden her türlü dosyayı indirebilirsiniz. Aynı anda birden fazla indirme yapabilir, aynı dosya için belirlenen aralıklarda bağlantı sağlayabilirsiniz. Program ayrıca torrent indirmelerinizi de destekler. Bunun yanında programın kullanımı hakkında daha fazla bilgi elde etmek isterseniz içerisinde bulunan eğiticiden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızda kullandığınız IDM'nin mobil cihazlar için geliştirilmiş sürümünü deneyin. Pro sürümdür ve herhangi bir sınırlama yoktur.

   Yazar: rimed_45 | Yorumlar: 1

MX Player Pro 1.10.2 Türkçe


Mx Player android tabanlı bir video izleme programıdır. Sade arayüzü ve hızlı içerik güncelleme özelliği ile yeni eklediğiniz bir video saniyeler içerisinde Mx Player içerik sütunlarında görünür. Bunun yanında donanım hızlandırma, Yazılım hızlandırma ve her iki hızlandırmayı bir arada kullanabilme özelliği sayesinde açılmamakta ısrar eden ve oynatılamayan videolarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu ve buna benzer sayısız özelliğini denemek için indirin. Pro sürümü olup sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.